Реле напруги ZUBR D25-63 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації реле вимикає навантаження. Застосовується в однофазних мережах змінного струму (230 В).
Після стабілізації напруги активується таймер затримки подачі навантаження. Ви можете налаштувати його тривалість від 3 до 600 с. Для обладнання, чутливого до частих вимкнень напруги (наприклад, для холодильників, кондиціонерів і теплових насосів), рекомендований час затримки становить 120-180 с.
Корпус пристроїв виготовлений із негорючого полікарбонату. Це підвищує безпеку під час користування реле. А використання у схемотехніці німецьких конденсаторів EPCOS у 3-4 рази подовжує термін служби в порівнянні з аналогами інших виробників.
Керування пристроєм відбувається лише трьома кнопками. Цифровий екран відображає значення напруги та системну інформацію. Він допомагає легко встановити верхню та нижню межу допустимої напруги, а також спрощує навігацію в меню.
Установлення реле напруги здійснюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Клеми пристрою забезпечують надійний контакт у силовій частину корпусу.
Приклад монтажної схеми ZUBR D63 на автоматиці Hager завантажити
Приклад монтажної схеми ZUBR D63 на автоматиці Schneider завантажити
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DS Electronics |
| Страна производитель | Украина |
| Время срабатывания | 0.03 сек |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Световая |
| Цвет светодиода | Красный |
| Масса | 0.21 г |
| Степень защиты IP | 20 |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 25 А |
| Минимальное напряжение срабатывания | 120 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 280 В |
| Максимальная мощность | 5500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 мм |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Сечение провода от | 1мм² |
| Сечение провода до | 16мм² |