Слідкуйте за якістю електропостачання! За допомогою вольтметра ZUBR V1 ви можете постійно бачити, яка напруга у вашій однофазній мережі. Відображення даних відбувається за допомогою цифрового екрана.
Вольтметр оснащений енергонезалежною пам’яттю, яка записує максимальне і мінімальне значення напруги. Ви можете переглянути його, натиснувши верхню або нижню кнопку відповідно. Середня кнопка скидає записані значення.
Корпус вольтметра виготовлений із неорючого полікарбонату. Це додатковий плюс до безпеки при використанні пристрою.
Установлення вольтметра відбувається в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні існує ймовірність потрапляння води на пристрій чи підвищена вологість, тоді його краще встановлювати в розподільний щиток із класом захисту ІР55 згідно з ДСТУ 14254.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DS Electronics |
| Страна производитель | Украина |
| Дисплей | Да |
| Масса | 0.14 г |
| Индикация | Световая |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Цвет светодиода | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 53 мм |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сечение провода от | 1мм² |
| Сечение провода до | 16мм² |