

1 070 ₴
963 ₴
Реле напруги ZUBR R1 призначене для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Особливістю даної моделі є її встановлення у «євро» розетку. Реле вимикає навантаження при перевищенні допустимих меж напруги (максимальних і мінімальних).
Реле ввімкне навантаження через установлений час затримки (від 3 до 600 с) після стабілізації напруги. Це необхідно для додаткового захисту чутливої до частих вмикань/вимикань живлення електротехніки. При підключенні компресорного обладнання, наприклад, холодильника або кондиціонера, ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки в межах 120-180 с.
Активуйте професійну модель вимкнення навантаження. Вона дозволяє уникнути частих вимкнень обладнання при безпечних за значенням і тривалістю відхиленнях напруги.
Реле захищене від перегріву: якщо температура всередині корпусу підніметься вище ніж 80 °С, пристрій вимкне живлення з міркувань безпеки. Коли температура опуститься нижче 60 °С, реле відновить подачу навантаження.
Заблокуйте кнопки керування, щоб ніхто випадково не змінив налаштування пристрою. Ця функція дуже корисна, якщо в будинку є діти або реле знаходиться в громадському місці.
Керування реле здійснюється лише трьома кнопками. Поточне значення напруги відображається на цифровому екрані. Він також показує системні оповіщення та спрощує навігацію в меню.
Відображення напруги відбувається відразу після ввімкнення реле. Якщо напруга знаходиться в межах норми, пристрій ввімкне навантаження, про що сигналізуватиме зелений індикатор.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DS Electronics |
| Страна производитель | Украина |
| Время срабатывания | 0.03 сек |
| Тип монтажа | В розетку |
| Дисплей | Да |
| Цвет светодиода | Красный |
| Масса | 0.185 г |
| Степень защиты IP | 20 |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 16 А |
| Минимальное напряжение срабатывания | 120 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 280 В |
| Максимальная мощность | 3500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 76 мм |
| Высота | 106 мм |
| Ширина | 60 мм |