Реле напруги ZUBR SR1 red призначене для захисту електричного обладнання від надмірних стрибків напруги. Пристрій діє за принципом відсікача: подача навантаження припиняється при виході напруги за встановлені межі.
Налаштування роботи реле здійснюється за допомогою лише чотирьох кнопок. Eкран відображає поточну напругу, системні повідомлення, а також спрощує навігацію в меню. Подача навантаження відбувається після закінчення часу затримки, про що сповістить зелений індикатор.
Реле вимкне навантаження при перевищенні допустимих значень напруги, а відновлення його подачі відбудеться через установлений час затримки. Ви можете налаштувати тривалість часу затримки, виходячи з типу підключеного обладнання. Для чутливої до частих відключень напруги техніки (наприклад, компресорного обладнання — холодильників, кондиціонерів та ін.) ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки на 120-180 с.
З реле напруги ZUBR SR1 red ви можете вибрати професійну модель вимкнення напруги. Вона дозволить не вимикати навантаження при безпечних за значенням і тривалістю відхиленнях напруги.
Ви можете встановити блокування кнопок, щоб ніхто інший не змінив налаштування реле (наприклад, ваші діти). Пристрій захищений від перегріву: при підвищенні температури всередині корпусу до 80 °С реле вимкне навантаження та повідомить про перегрів. Відновлення роботи відбудеться після зниження температури до 60 °С.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DS Electronics |
| Страна производитель | Украина |
| Время срабатывания | 0.03 сек |
| Тип монтажа | В розетку |
| Дисплей | Да |
| Цвет светодиода | Красный |
| Масса | 0.185 г |
| Степень защиты IP | 20 |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 16 А |
| Минимальное напряжение срабатывания | 120 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 280 В |
| Максимальная мощность | 3500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 58 мм |
| Высота | 124 мм |
| Ширина | 67 мм |