Блоки питания серии ТR преобразовывают переменное сетевое напряжение 220 вольт на постоянное, питающее 12 Вольт. Корпус металлический, перфорированный.
В процессе эксплуатации БП без активной системы охлаждения, необходимо предусматривать наличие естественной циркуляции воздуха в местах установки БП. Не допускать установку в ограниченых пространствах без циркуляции воздуха.
Імпульсний не вологозахищений блок живлення, має вихідну стабілізовану напругу 12В. Корпус пристрою виготовлений з перфорованого металу, що є хорошим тепловідведенням.
БП має вбудований захист від короткого замикання.
Блок живлення призначений для використання в сухих безпилових приміщеннях (ступінь захисту IP20).
Завдяки своїм незначним розмірам його легко встановити навіть у самому обмеженому просторі.
Стабілізований блок живлення є перетворювачем змінної високої напруги (220 В) у постійну низьку напругу (12 В), забезпечуючи тим самим оптимальну роботу LED світлотехнічних пристроїв.
Охолодження даного блоку живлення забезпечується вільною конвекцією повітря, що оберігає пристрій від перегріву при його тривалому використанні.
Переваги:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Минимальное входное напряжение | 176 В |
| Максимальное входное напряжение | 264 В |
| Выходной ток, не более | 41 А |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 500 Вт |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Дистанционное управление | Нет |