Світлодіодний світильник Biom СL-R6W-5 необхідний для локального освітлення комерційних, побутових та технічних приміщень. Його корпус має круглу форму та пофарбований у білий колір. Загальне виконання мінімалістичне та сучасне. Діапазон робочих напруг – 175-265 В, клас захисту приладу – IP20.
Потужність світильника дорівнює 6 Вт, що еквівалентно за яскравістю світлу від вольфрамової лампочки на 55 Вт. Колірна температура виробу – 5000 К (нейтральна частина спектра). Світловий потік моделі – 500 лм, світловіддача – 83 лм/Вт. Індекс передачі кольору не опускається нижче 80 од., а кут поширення променів доведений до 140°.
Корпус світильника виконаний з ABS-пластика, розсіювач матовий. Діаметр виробу – 10 см, товщина – 2 см. Посадковий розмір регулюється у межах від 5 до 90 см. Режим димування не підтримується.
Характеристики
| Назва | Светильник светодиодный Biom СL-R6W-5/2 NEW 6Вт круглый 5000К |
|---|---|
| Потужність | 6 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Температура світла | 5000 К |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Світловий потік | 480 Lm |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 140 |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 100х20 |
| Розмір посадковий | 50-90 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | - |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Пульт управління в комплекті | Ні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Форма плафона | Коло |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Другой тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Встраиваемый |