LED прожектор 50 Вт 6500К 4500 Лм IP65 EH-LP-208 компанії ElectroHouse здатний освітити великий простір яскравим світлом, оскільки ця лампа має досить великий радіус освітлення. А своєю практичністю, економічністю і тривалим терміном використання він перевершує усіх конкурентів. Його потужність складає 50 Вт, ця товарна одиниця розрахована на роботу в мережі змінного струму з напругою 200- 260В. Для запобігання попаданню всередину освітлювального приладу пилу, води, а також сторонніх предметів передбачений герметичний корпус.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид лампи | LED |
| Высота | 13 см |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик движения | немає |
| Длина | 18,5 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол рассеивания | 120 |
| Кількість LED | 104 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Световой поток | 4500 Лм |
| Температура свічення | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип диода | SMD 5730 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 8,5 см |