LED прожектор 100 Вт 6500К 9000 Лм IP65 EH-LP-210 компанії ElectroHouse - це оптимальне рішення, як для внутрішнього, так і для зовнішнього освітлення великих територій. Відчутну економічність і безперечну якість можна відмітити серед чудових властивостей цього освітлювального приладу. Так само серед достоїнств можна виділити доступну вартість і тривале використання. Поширює яскраве, рівне світло без мерехтінь і яких-небудь спотворень завдяки вбудованому драйверу струму. Потужність цього пристрою складає 100 Вт, а допустима напруга від 200В до 260В. Він працюватиме за будь-яких погодних умов, а усе тому, що у нього висока міра захисту оболонки IP65. Доставка усього модельного ряду, представленого на нашому сайті, здійснюється по усій Україні в найкоротші терміни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид лампи | LED |
| Высота | 24,5 см |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик движения | немає |
| Длина | 31,5 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Угол рассеивания | 120 |
| Кількість LED | 210 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Световой поток | 9000 Лм |
| Температура свічення | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип диода | SMD 5730 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 4,5 см |