Рекомендуємо для Вашої уваги розглянути LED прожектор 150 Вт 6500К 13500 Лм IP65 EH-LP-260 від компанії ElectroHouse. Призначений для освітлення великих приміщень і ділянок. Має високоміцний корпус, який зроблений з високоякісного алюмінію і пластика. В середині міститися світлодіоди у кількості 260 штук. Живиться від електричної мережі 220 В, при цьому потужність пристосування максимально розрахована на 150W. Міра захисту згідно міжнародних стандартів відповідає IP65. Кут освітлення дорівнює 210 градусам, що дозволяє освітити величезну область. Випромінює яскраве холодне світло, яке рівномірно розподіляється і не створює ніяких спотворень і мерехтінь. Витримує різні температурні режими і може використовуватися і в дощ, і сніг, і в холод і жару. Доставка робиться у будь-яку точку України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид лампи | LED |
| Высота | 26 см |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик движения | немає |
| Длина | 36 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол рассеивания | 120 |
| Кількість LED | 260 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Световой поток | 13500 Лм |
| Температура свічення | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип диода | SMD 5730 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 5 см |