

534,77 ₴
LED прожектор з д. руху 20 Вт 6500К 1800 Лм IP65 EH-LP-212 від торгової марки ElectroHouse - це значна економія грошей за електроенергію. Принцип його дії дуже простий: датчик включає світло, тільки коли фіксує рух і вимикає через якийсь час після того, як відмітить останнє переміщення. Потужність освітлювального приладу складає 20 Вт.
Ця модель розрахована на роботу в мережі змінного струму з напругою 200 - 260 В. Корпус повністю захищає від проникнення волги і пилу всередину пристрою, що дозволяє встановлювати його на відкритій території. Випромінює приємне біле світло, яке не спотворюється навіть при перенапруженнях в мережі і не сліпить в очі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид лампи | LED |
| Высота | 14,5 см |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик движения | є |
| Длина | 27,5 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол рассеивания | 120 |
| Кількість LED | 40 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Световой поток | 1800 Лм |
| Температура свічення | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип диода | SMD 5730 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 10,5 см |