

705,71 ₴
LED прожектор з д. руху 50 Вт 6500К 4500 Лм IP65 EH-LP-214 від компанії ElectroHouse відноситься до нового типу енергозберігаючих світильників з детектором руху. Принцип роботи полягає в автоматичному включенні світла при появі людини в зоні дії датчика і виключення при його виході з поля зору. Завдяки цьому отримуємо значну економію електроенергії. Крім того, LED прожектор економічніше аналогічного галогенного прожектора. У матеріалах, з якого він виготовлений, не міститься токсичних і шкідливих речовин, а його світло має велику яскравість і оптимальну колірну температуру. Його сфера застосування досить широка - прожектор може використовуватися на парковках, промислових або складських об'єктах, для освітлення заміського або приватного будинку і т.д.
Потужність світильника 50 Вт і він може витримувати коливання напруги в електромережі від 200 до 260В. Виріб має ступінь захисту IP65, що дозволяє розміщувати Led-прожектор на відкритих територіях незалежно від погодних умов.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид лампи | LED |
| Высота | 13 см |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик движения | є |
| Длина | 18,5 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Световой поток | 4500 Лм |
| Температура свічення | 6500К |
| Температурний діапазон | -40...+50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип диода | SMD 5730 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 3,3 см |