


112,81 ₴
LED панель універсальна Квадратна 6500К 9 Вт 700 Лм EH-PU-9S бренду Electro House призначена для створення комфортного освітлення і має широку сферу застосування. Лаконічний дизайн освітлювального приладу може поєднуватися з багатьма стилями інтер'єру. Лед панель EH-PU-9S може встановлюватися в житлових, торгових, адміністративних і багатьох інших типах приміщень. Розсіювач виготовлений з матового білого пластику, що робить світіння м'яким, рівномірним і приємним для очей. LED панель має вбудований драйвер, а корпус виготовлений з алюмінію і металу. Підійде як для нової установки, так і для заміни вбудованого або накладного світильника іншої моделі. Його особливістю є регульоване кріплення, яке дозволяє встановити світильник у вже наявний отвір без додаткових зусиль по підгонці до потрібного розміру. Універсальність кріплення істотно спрощує і полегшує монтаж, адже нема потреби строго витримувати діаметр монтажного отвору.
Світильник виготовлений із сучасних високоякісних матеріалів, безпечний і економічний в експлуатації. Проходить контроль якості на всіх етапах виробництва, сертифікований і має дворічну гарантію виробника.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Форма | Квадратная |
| Мощность | 9 Вт |
| Световой поток | 700 лм |
| Тип светильника | Накладной |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Угол рассеивания | 180 |
| Материал корпуса | Алюміній/метал |
| Монтаж | Вбудований |
| Монтажний отвір | 60 - 70 мм |
| Рабочая поверхность | 90 мм |
| Размер | 88х88х38 мм |
| Температура свічення | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |