LED панель Кругла 4100К Ø 120 мм/Ø раб. 100мм 6 Вт 540 Лм EH-LMP-1271 компанії Electro House потужністю 6 Вт круглої форми застосовується для освітлення офісних і житлових приміщень. Використання цієї техніки гарантує відмінну якість наповнення світлом будівель при відносно малих витратах на електроенергію. Створює рівномірно розподілений світловий потік завдяки матовому розсіювачу.
Корпус Led -панелі виконаний з високоякісного алюмінію, завдяки чому гарантується міцність і тривалий час експлуатації продукту. Діодні елементи в основному не виділяють тепла, що доводить їх пожежобезпечні властивості і уся енергія йде на віддачу світла. У них не міститься ртуть і не виділяються інші шкідливі речовини, тому вони безпечні для здоров'я людини і довкілля.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр | 120 мм |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180 – 260 В |
| Область применения | Адміністративна |
| Мощность | 6 Вт |
| Ресурс виробу | 50000 г |
| Световой поток | 540 Лм |
| Температура свічення | 4100К |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD 5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Чистота струму | 50/60 Гц |