Розетка подвійна із заземленням ЕН-2111-PG високоякісної серії ENZO від компанії ElectroHouse вважається необхідним електротехнічним виробом для включення різних пристроїв електромережі. Володіє двома гніздами для під’єднання електропристроїв. Вживається у багатьох приміщеннях: удома, в квартирі, кабінеті, виробничому цеху і т. д. Володіє прекрасним забарвленням графіту, що підходить для вашого конкретного дизайну інтер'єру. Має заземлюючі контакти, що значно убезпечить вас від удару струмом при аварійних ситуаціях. Робиться з міцної, термостійкої пластмаси, яка витримує найвищі температури, тим самим оберігає від пожежонебезпечних ситуацій. Відповідає усім умовам по безпечній експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка подвійна з/з |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість гнізд | 2 |
| Напряжение питания | 180 – 260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Размер | 115х82х42 мм |
| Серия | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Чистота струму | 50/60 Гц |