Подовжувач на котушці із заземленням 30 м 4 гнізда EH-ESR30 бренду Electro House може використовуватися в побутових, господарських і виробничих цілях. Він призначений для підключення різних електроприладів на великій відстані від стаціонарного джерела живлення – Довжина шнура подовжувача 30 м. Подовжувач EH-ESR30 не тільки безпечний, але і комфортний в експлуатації – він компактний, має зручну ручку для перенесення і ручку для змотування кабелю. Він незамінний, коли потрібно під'єднати електроприлад на відстані понад 10 метрів. Котушка робить експлуатацію подовжувача зручною і безпечною, економить час при змотуванні або розмотуванні шнура і запобігає пошкодження і заплутування під час експлуатації. Сама котушка є додатковим захистом шнура від пошкоджень. Виріб має корпус з вогнестійкого міцного PP матеріалу, а ручка і підстава металеві. Подовжувач на котушці із заземленням 30 м 4 гнізда має захист від перегріву. Перетин жил шнура: 3х1,5 мм² , жили виготовлені з біметалу. Подовжувач на котушці із заземленням 30 м 4 гнізда EH-ESR30 розрахований на інтенсивну експлуатацію і має тривалу гарантію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Количество жил | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Удлинитель |
| Заземление | Є |
| Размер | 290х220х365 мм |
| Сечение | 1,5 мм² |
| Вес | 3,7 кг |
| Напряжение питания | 220-250 В |
| Выключатель | Немає |
| Материал | Металл |
| Захист (IP) | IP20 |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Гарантія | 12 місяців |
| Температурний діапазон | -45...+50°С |
| Колiр | Чорний |
| Чистота струму | 50 Гц |
| Кількість гнізд | 4 |