Ми раді вітати Вас на сайті нашої компанії - ElectroHouse. І зараз хочемо представити для Вашої уваги один з видів наших товарів - ізоляційну стрічку ПВХ 0,15мм х 18мм х 17м, синього кольору. Ізоляційна стрічка призначається для приклеювання, склеювання найрізноманітніших предметів. Так само, завдяки такому виду асортименту у Вас з'явиться можливість позначати надриви дротів. Довжина цій товарної позиції складає сімнадцять метрів. Забарвлення виконане в синій колірній . Особливими перевагами є: висока адгезія, яка дозволить наклеїти її на що завгодно; необмежений термін служби - Ви можете використати продукт одразу або через 10 років; і розтягування при розриві до 240%. Щоб здійснити таку купівлю, вам необхідно просто подзвонити нам по вище вказаних номерам телефону і наші першокласні менеджери нададуть Вам миттєву допомогу у виборі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 17 м |
| Колiр | Синій |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Толщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |