Ізоляційна стрічка ПВХ 0,15мм х 18мм х 17м, жовтого кольору є високоякісним продуктом, який призначається для склеювання, приклеювання, установки найрізноманітніших предметів. Завдяки цьому товару у Вас з'явиться можливість позначати надриви і розриви дротів. Ізоляційна стрічка має хорошу адгезію і високу міру безпеки в експлуатаційному процесі: є діелектричний і механічний захист; не піддається до ультрафіолетових випромінювань і займань; не виділяє різких запахів; добре адаптується в холодних кліматичних умовах; має відмінну стійкість до різних видів олій і води. Внаслідок таких переважних характеристик ця пропозиція вигідна для Вашого придбання. Замовити асортимент Ви зможете на сайті нашої компанії ElectroHouse. Наші менеджери нададуть Вам першокласну безкоштовну консультацію.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 17 м |
| Колiр | Жовтий |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Толщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |